Apie mus

 

Esame UAB BALTIJOS BRIGANTINA. Mūsų pagrindinė veikla - laivų aprūpinimas. Dirbame nuo 1997 m.

Sėkmingai plėtoti veiklą mums padeda įsigilinimas ir atsakingas požiūris į kiekvieno kliento poreikius, didelis dėmesys kokybės užtikrinimui, geriausias kainos ir kokybės santykis, ilgametė patirtis. Vertiname kiekvieną klientą, jo nuomonę bei pasiūlymus. Visa tai mus skatina tobulėti.

 

Patyrę mūsų įmonės darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų ir laiko patikrintais tiekėjais. Taip pat, tuo pačiu, metu ieškome naujų - siekdami pasiūlyti savo klientams kuo platesnį prekių ir paslaugų asortimentą.

 

Pagrindinė įmonės veikla – laivo denio, variklio įrangos ir atsarginių dalių, įvairios įrangos, chemijos, maisto produktų ir muitinės prekių tiekimas laivams. Mes atliekame laivo remonto darbus: automatinių ir elektronikos įrenginių taisymas, suvirinimo ir metalo darbai. Atliekame gelbėjimosi priemonių, gaisro gesinimo sistemų ir įrangos patikrinimą. Spausdiname oficialių institucijų leidžiamus jūrlapius, prekiaujame navigacinėmis ir statutinėmis publikacijomis (knygos ir CD).

 

Pagrindinis mūsų tikslas – patenkinti kliento poreikius už geriausią kainą.

 

Priklausome tarptautinei laivų aprūpinimo asocijacijai (ISSA - International Ship Suppliers Association) bei Lietuvos laivų aprūpinimo tiekėjų asocijacijai (LLATA).